Konkurs fotograficzny
Temat 2 „Moja okolica w zimowych barwach”
Prace można przesyłać do dnia 6 III 2022

Jesteś tutaj:
Temat 2 „Moja okolica w zimowych barwach”
Prace można przesyłać do dnia 6 III 2022

9 grudnia 2021 r. odbył się drugi etap ogólnopolskiego konkursu informatyczno-matematycznego Instalogik, naszą szkołę reprezentowało w nim pięcioro uczniów. Do trzeciego finałowego etapu zakwalifikowali się :
Nina Kowalczyk kl 4a
Dominik Ratajczak kl 8a
Gratulujemy ,
Życzymy powodzenia w kolejnym etapie